Naming

Naming to wbrew pozorom
żmudna i mozolna praca

Niektórzy uważają, że kreacja nazwy jest jak olśnienie – pojawia się znienacka za sprawą nadprzyrodzonych mocy i po prostu jest. Tymczasem koncepcja bardzo rzadko wyłania się nagle. Zazwyczaj opracowuje się ją długo, nawet przez kilka tygodni. Podczas całego procesu trzeba uwzględnić wiele elementów, zasad, reguł, wziąć pod uwagę oczekiwania Klienta, wymogi rynku, wytyczne strategii oraz poziom konkurencji. Spośród wielu propozycji i pomysłów typuje się jedną, najlepszą, niepowtarzalną ideę.

image

Dobra nazwa powinna odznaczać się kilkoma istotnymi cechami:

  • Zwięzła
  • Oryginalna
  • Łatwa do zapamiętania
  • Oddaje specyfikę marki
  • Prosta
  • wpada w ucho

My znamy się na kreowaniu nazw, Ty znasz swoją branżę – razem stworzymy coś wielkiego!

Podczas tworzenia nazw korzystamy z wiedzy przekazywanej przez najlepszych specjalistów, językoznawców, agencje kreatywne i firmy namingowe na świecie. Oczywiście bazujemy również na własnym doświadczeniu, które zdobywane przez lata pozwoliło nam dojść do własnych wniosków w dziedzinie kreacji nazw dla firm i marek.

Poza nietuzinkowym pomysłem liczą się dla nas określone wcześniej wymogi kampanii marketingowej. Ogromną wagę przywiązujemy również do ścisłego przestrzegania zasad prawa autorskiego i patentowego oraz norm językowych. Dzięki temu nasze nazwy są zawsze oryginalne, unikalne i poprawne.

Specyfika poszczególnych firm i marek naszych Klientów jest tak różna, że bez sprawnej komunikacji i współpracy trudno byłoby nam ustalić najważniejsze wytyczne. Właśnie dlatego wszelkie prace poprzedza u nas dogłębna analiza sektora lub branży zleceniodawcy. Ponadto nikt lepiej niż nasi Klienci nie zna reguł rządzących ich biznesem. W związku z tym Twoje sugestie i uwagi są dla nas najcenniejsze. Nie wahamy się więc pytać Cię o szczegóły, czy to podczas bezpośrednich rozmów, czy też za pośrednictwem korespondencji mailowej lub w czasie kontaktu telefonicznego.

Współpraca z nami to:

1. Klient przede wszystkim

Na każdym etapie współpracy staramy się dopasować do Twoich oczekiwań. Jednocześnie chcemy zagwarantować Ci profesjonalną realizację projektu.

2. Terminowa realizacja

Wiemy, że wszystko zaczyna się od dobrej nazwy. Chociaż naming to cały proces, zawsze angażujemy wszystkie nasze siły, by zapewnić Ci sukces

3. Lata doświadczeń

Kreowaniem niepowtarzalnych nazw nie zajmujemy się od wczoraj. Grono firm, które skorzystały z naszej oferty, stale się powiększa. Chcesz znaleźć się w tej grupie?

4. Niezawodne metody

W parze z doświadczeniem idą sprawdzone metody, które wypracowaliśmy podczas realizacji projektów z bardzo różnorodnych branż. Uwierz, że sprostamy też Twoim potrzebom.

5. Silny przekaz

Choć nazwa nie jest komunikatem perswazyjnym, to jednak ma wiele wspólnego z marketingiem. Wpływa na rozpoznawalność marki, jej wizerunek i to, jak firma będzie kojarzyła się Klientom. Towarzyszy Twojej działalności na każdym etapie rozwoju, dlatego wybierz właściwie!

Zamów unikalną nazwędla swojej marki!