O nas

Czym się zajmujemy?

image-fancybox

Piszemy i redagujemy teksty

Tworzymy unikalne teksty na każdy temat. Zajmujemy się też ich promocją i dystrybucją.

image-fancybox

Promujemy treści

Zadbamy, by Twój content dotarł do jak największej liczby odbiorców, zainteresował ich i skłonił do określonych działań.

image-fancybox

Tworzymy infografiki

Przekaz wizualny dociera do użytkownika szybciej i jest przez niego lepiej przyswajany.

image-fancybox

Dbamy o komunikację i widoczność

Prowadzimy działania w mediach społecznościowych oraz w ramach kampanii SEO/SEM.

REALIZACJI

PRZEPROWADZONYCH KAMPANII

TEKSTÓW

SPECJALISTÓW

Zajmujemy się realizacją projektów z zakresu Public Relations, identyfikacji wizualnej oraz marketingu internetowego. W naszej pracy łączymy wieloletnie doświadczenie ze znajomością nowoczesnych technologii. Jesteśmy liderem w branży komunikacji marketingowej. Dotychczas zrealizowaliśmy setki zleceń. Możemy poszczycić się pokaźnym gronem zadowolonych klientów, którzy współpracują z nami do dziś.
Wspomagamy firmy, instytucje publiczne oraz klientów indywidualnych w budowaniu spójnego, przemyślanego i silnego wizerunku. Opracowujemy skuteczne strategie i kampanie promocyjne. Wiemy, że w przestrzeni Internetu to właśnie efektywna komunikacja jest kluczowym środkiem pozwalającym na przyciągnięcie odbiorców, skupienie ich uwagi, wzbudzenie zainteresowania, a w konsekwencji wypromowanie marki i zwiększenie sprzedaży.

Jako doświadczeni specjaliści w swojej dziedzinie rozumiemy, że działania w ramach Content Marketingu nie ograniczają się jedynie do tworzenia, publikowania i dystrybuowania treści. Tekst musi być przede wszystkim ciekawy, zajmujący, odpowiednio skomponowany i uzupełniony o przyciągającą wzrok grafikę. Ważne jest odpowiednie połączenie merytorycznej zawartości z intrygującą formą, gdyż użytkownik sieci to odbiorca specyficzny, wymagający i wybredny.

Znajomość nowoczesnych technologii sprawia, że zdajemy sobie sprawę również z tego, iż wysokiej jakości content okazuje się istotnym, jeśli nie jednym z najważniejszych czynników rankingowych wpływających na widoczność poszczególnych publikacji w wyszukiwarkach. Właśnie dlatego w Internetowej Platformie Prasowej dbamy nie tylko o doskonałą jakość zamieszczanych materiałów, ale również o odpowiednią ich optymalizację pod kątem Google.

Wiemy, że obecnie podstawą do zbudowania mocnej pozycji lidera w wielu branżach okazuje się bezpośrednia komunikacja z klientem, odpowiadanie i reagowanie na jego potrzeby, zaangażowanie w dialog, stała interakcja. Właśnie dlatego zakres naszych usług obejmuje również działania w obszarze mediów społecznościowych.

Zasięg, formę, strukturę poszczególnych kampanii, jak i właściwe dla danego biznesu kanały dystrybucji zawsze dobieramy indywidualnie. Staramy się optymalnie dopasować środki, jakimi dysponujemy do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów tak, by nigdy nie zawieść ich zaufania. Staramy się, by nasze relacje opierały się na jasnych, uczciwych zasadach, dlatego regularnie udostępniamy czytelne analizy, zestawienia i raporty obejmujące zakres i efekt podjętych działań.

Twój cel - nasza misja

Przekonaliśmy Cię? Napisz do nas albo obejrzyj dotychczasowe prace!

image
image